TENTEN SENTETİK; boya pazarının birçok farklı sektöründe sürdürdüğü faaliyetlerinde, ürünlerinin tasarımından başlayan ve kullanımına de uzanan tüm süreçlerinde müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı benimser.

    TENTEN SENTETİK; sürekli gelişen pazarda ve değişen rekabet ortamında gün geçtikte sağlamlaştırdığı ,öncü ve lider vasıflarını sahip üst düzeydeki inovatif karaktere ve tüm alanlarda sürekli iyileştirmeyi esas alan kalite anlayışına borçludur.

    TENTEN SENTETİK; için kalite ,üretime geçilmeden önce başlar ürün tüketiciye ulaştıktan sonra devam eder .

    TENTEN SENTETİK; felsefesi ,yasalara ve ahlaki kuralla uygun davranan,çevresine ve doğaya saygılı,tüketiciyi koruyan,bilinçlendiren,müşterisi ile bütünleşen,insan kaynağını en iyi seviyede değerlendiren,toplam kalite felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen her zaman daha iyi ürünler sunmayı ilke edinen ,yenilikçi bir toplum olarak varlığını sürekli kılmaktır.

    TENTEN SENTETİK; boya pigmentinin her bir zerresinin ,boya oluncaya kadar ki tüm serüvenini teknolojinin en ileri testleri ile denetim altında tutar.Çünkü TENTEN SENTETİK' nın temel hedefi her zaman en yüksek kaliteyi sunmaktır.Bunun için TENTEN SENTETİK kalite kontrol mantığına yeni bir boyut getirerek önce kaliteyi yaratmak,sonrada bunu kalıcı kılmak için uğraş verir.Bu amaçla üretim girdileri her defasında tekrar,tekrar incelenip ön görünen kalite standardına uygunluğu aranır,en ufak aksi bir değerde red edilir.

    TENTEN SENTETİK; kalite güvence sistemleri uygulamasında da kendini göstererek Türk boya sanayisinde kendi dallarında TSE ISO 9001 Belgesi alan ilk şirketlerdendir.

    TENTEN SENTETİK; işletmelerinde müşteri şikayetlerinin alınması ,incelenmesi,müşteriye geri bildirim yapılması , müşteri memnuniyetinin ölçülmesi anlamında mevcut sistemler var olup, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

    TENTEN SENTETİK; faaliyetine devam ederken taviz vermediği politika müşteri beklentileri ve istekleri tam ve doğru olarak belirleme çalışarak tamamını en ekonomik şekilde karşılamaktadır.

    TENTEN SENTETİK; kurulduğu günden bu güne toplam kalite yönetimine her alanda önem vermiş ve bu alanda gerekli ulusal ve uluslar arası kalite belgelerine sahiptir.

    TENTEN SENTETİK; müşterilerine daha yakın olma amacı ile il ve ilçelerde bayilikler vererek buna her geçen gün yenilerine eklemektedir.Bayilerimizin müşterilerimize yönelik hizmetlerini en iyi gerçekleştirmeleri maksadı ile sürekli eğitim  faaliyetlerinde sürdürmektedir.

    İhracatın büyük bir bölümünü Asya,Avrupa ve Ortadoğu Ülkelerine yapmakta olan TENTEN SENTETİK' nın ihracat yaptığı ülkeler arasında Azerbaycan,Kosova,Irak ve Kıbrıs bulunmaktadır.