ŞANTİYE KONTEYNER MODELLERİ

Tenten ÇELİK
KATALOG
Tenten ÇELİK
FİYAT LİSTESİ
ŞANTİYE KONTEYNER MODELLERİ

 Şantiye konteynerleri standart ve birleşimli demonte sistemle üretim yapılmakta olup bir çok şantiye yapı çözümünde tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır. Bu ölçülerin en önemli avantajı bitmiş olarak sevk edilen şantiye konteynerinin kamyonla 1 adet tırla 2 adet olarak kolayca sevk edilmektedir. 

       Büyük şantiye projeleri için bir diğer çözümümüz birleşimli demonte tek katlı veya üç kata kadar çok katlı şantiye konteyner çözümüdür. Büyük şantiye konteyner projeleri uzman ekiplerimizce hazırlanmış çok sayıda hazır planda üretim yapılabileceği gibi, müşteri tarafından hazırlanmış planlar da modern tesislerimizde üretim yapılmaktadır. 

       Şantiye konteynerleri kompleksinde yatakhaneler, yemekhaneler, soyunma odaları, mühendis – mimar – yönetici çalışma ofisleri, dinlenme odaları, tv – sinema izleme odaları, oyun odaları, seminer ve eğitim salonları, tuvalet duş üniteleri projelendirilerek kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Demonte birleşimli sistemle üretilen şantiye konteynerleri proje tamamlandığında sökülerek başka mekana kurulum avantajı sunmaktadır. İstanbul Konteynerleri; inşaat şantiyelerinde, yol yapım şantiyelerinde, maden arama ve işletme şantiyelerinde, petrol çıkarma şantiyelerinde, boru hattı döşeme şantiyelerinde, baraj yapım şantiyelerinde vb. şantiye alanlarında güvenle kullanılmaktadır. İstanbul konteynerleri üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası hizmet güvencesine sahiptir.

 

KONTEYNER MODELLERİ

 

İletişim Formu
Adres
İncili Pınar Mah. Nail Bilen Cad.
Uğur Plaza Kat:11 Ofis No:1105 .Şehitkamil / GAZİANTEP

Tel : +90342 231 24 95
E-Mail : coskun@tentenlimited.com